Gaziantep Üniversitesi Uçak ve Uzay Mühendisliği(%100 ingilizce ) 2.sınıf öğrencisiyim Derste başarının sağlanabilmesi için öğrencinin iyi analiz edilmesi gerekmektedir.Bunun için tecrübe gereklidir Matematik,Fizik,Kimya alanında özel ders tecrübelerim bulunmaktadır. Öğrecilerime iyi bir eğitim koçu olabileceğimi düşünüyorum.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Fizik

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Ben Merve, Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisiyim. 5 yıldır ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hazırlık seviyesinde özel ders veriyorum. İngilizce ve fransizca dilerinde matematik, fizik ve kimya dersleri de veriyorum. LCDG, Tevfik Fikret okulları, TED koleji, ODTÜ koleji, Bilkent lisesi müfredatına hakimim. referens verebilirim. Hacettepe Üniversitesi Astronomi Toplulugu başkanıyım, öğrencilerimin duzenledigimiz etkinliklere katiliminin olmasini sagliyorum, böylece ezberci egitimden uzak, deneyerek ve keşfederek öğrenme ortamini da hazirliyorum. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapıyorum.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

fizik

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

2001 yılından beri çeşitli dersanelerde fizik öğretmenliği yaptım. 2011 yılında tekrar sınava girerek Mimarlığı kazandım ve 2016 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden Mezun oldum. Şimdi hem mimarlık hem de öğretmenlik yapmaktayım.

Çevrimdışı

Ercan Tursun
Fizik Öğretmeni

Verdiği Dersler

Fizik

Fiyat Aralığı

60.00 TL başlayan fiyatlarla

Merhaba ben Ertuğrul. Gazi Üniversitesi mezunuyum. Özel ders öğrenci psikolojisinin ve seviyesinin iyi analiz edilmesi gereken bir alan. 7 yıllık tecrübem ile alanda çalışmakta ve öğrencilerimi sınavlara hazırlamaktayım. En önemlisi Fen okur-yazarlığı becerisi kazandırarak hayata hazırlamaktayım.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

LİSE FİZİK, YKS AYT FİZİK

Fiyat Aralığı

75.00 TL başlayan fiyatlarla