Gaziantep Üniversitesi Uçak ve Uzay Mühendisliği(%100 ingilizce ) 2.sınıf öğrencisiyim Derste başarının sağlanabilmesi için öğrencinin iyi analiz edilmesi gerekmektedir.Bunun için tecrübe gereklidir Matematik,Fizik,Kimya alanında özel ders tecrübelerim bulunmaktadır. Öğrecilerime iyi bir eğitim koçu olabileceğimi düşünüyorum.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Kimya

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Ben Merve, Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisiyim. 5 yıldır ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hazırlık seviyesinde özel ders veriyorum. İngilizce ve fransizca dilerinde matematik, fizik ve kimya dersleri de veriyorum. LCDG, Tevfik Fikret okulları, TED koleji, ODTÜ koleji, Bilkent lisesi müfredatına hakimim. referens verebilirim. Hacettepe Üniversitesi Astronomi Toplulugu başkanıyım, öğrencilerimin duzenledigimiz etkinliklere katiliminin olmasini sagliyorum, böylece ezberci egitimden uzak, deneyerek ve keşfederek öğrenme ortamini da hazirliyorum. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapıyorum.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

kimya

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

19 Senelik Kimya öğretmeniyim.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Kimya

Fiyat Aralığı

75.00 TL başlayan fiyatlarla

Yaklaşık 30 yıldır hemen hemen her seviyede kimya dersleri anlattım. Mesleğimi severek yaptım ve yapmaya devam ediyorum. 3 adet lise kimya kitabım basıldı. 3 adet de üniversitelerde okutulan kimya kitaplarında bölümler yazdım. 2-3 yıl sonrası için boş zamanlarımda TYT ve AYT sınavlarına hazırlık için konu anlatımlı ve soru çözümlü kitap hazırlı içerisindeyim. Kendi ders notlarım, yeni nesil sorula ile geliştirmiş olduğum soru bankam ile öğrencilere faydalı olmaya çalışıyorum. Her yıl olduğu gibi geçen yıl da üniversite sınavına hazırlık kimya dersi alan öğrencilerimden 2 tanesi tıp (Celal Bayar Ünv. Ve Adnan Menderes Ünv.); birer öğrencim. İzmir Katip çelebi Ünv. Diş hekimliği, Hacettepe Ünv. Eczacılık ve farklı Mühendislik fakültelerini kazanan öğrencilerim oldu. 2020 TYT-AYT sınavınan giren öğrencilerdin biri dışında bütün öğrencilerim TYT ve AYT de çıkan soruların tamamını doğru olarak işaretlediler.

Çevrimdışı

Ahmet SÜRÜCÜ
Öğretmen

Verdiği Dersler

Kimya

Fiyat Aralığı

83.33 TL başlayan fiyatlarla

Merhaba, İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezunum. Öğretmenlik mesleğini çok sevdiğim için öğretmenlikte yoluma devam etmeye karar verdim. Şu anda Artova Anadolu Lisesinde Kimya Öğretmenliği yapmaktayım.

Çevrimiçi

ezgi özkara
öğretmen

Verdiği Dersler

TYT, AYT

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla