2013'den beri İngilizce,Almanca ve İspanyolca eğitimi vermekteyim. 5 yıl farklı özel öğretim kurumları ve devlet okullarında yabancı dil öğretmenliği ve sınav danışmanlığı yaptım. İngilizce ve Almanca olarak yapılan her türlü sınav sistemine hakimim. Şu an kendime ait olan yabancı dil koçluk merkezim var ve 2 yıldır eğitimlerime orada devam etmekteyim. Online internet eğitimi deneyimini de yaşamak istediğim için böyle bir platformda olmak istedim. Vermiş olduğum eğitimler; Sınava hazırlık: İngilizce: Toefl-Ielts-Yds-Ydt-Yökdil Proficiency İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı Ielts Life skills İngiltere aile birleşimi Almanca: TestDaf Zertifikat Deutsch A1-Almanya aile birleşimi ÖSD TELC GOETHE ZERTİFİKAT Almanya’da çalışmayı düşünenlere yeni sınav sistemine göre B2 sınav eğitimi! Genel Yabancı dil: Genel İngilizce (A1-A2-B1-B2-C1-C2) Speaking Business English Genel Almanca (A1-A2-B1-B2-C1-C2) Sprechen Genel İspanyolca (A1-A2-B1-B2-C1-C2) Almanya A1 aile birleşimi öğrencilerinin vize işlemlerine de her türlü yardımı sağlamaktayım

Çevrimdışı

412 Ders

Burcu Durak
Yabancı Dil Eğitmeni

Verdiği Dersler

İngilizce

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Beykent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını %100 burslu kazandım. Yıldız Teknik üniversitesinden Pedagojik Formasyonumu aldım. 2011'den beri aktif olarak İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. Yetişkinlere özel ders tecrübem var. Şu anda da bir kolejde ilkokul kademesinde çalışıyorum.

Çevrimiçi

Tuğçe Karadeniz
İngilizce Öğretmeni

Verdiği Dersler

İngilizce

Fiyat Aralığı

90.00 TL başlayan fiyatlarla

2006 yılında süper lisede ingilizce dil bölümünden Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine 2006 yılında başladım. 2011 yılında 2 dönem yuksek seregmf öğrencisi derecesi ile mezun oldum. 2012 yılında ilk ingilizce öğretmenliği ile kariyerime başladım ardından farklı devlet okullarında hem Ingilizce hem Almanca öğretmeni olarak 3 yıl çalıştıktan sonra 2016 yılında Doğa Kolejinde Almanca öğretmenliğine başladım. Hâlâ da devam etmekteyim. Güncel sınav sistemine hakimim ve ters yüz eğitim modeli ile öğretim yapmaktayim. TERS YÜZ:Kısaca öğrencinin online materyallerden ve öğretmenden destek alıp bir dili edinmesi sürecidir.

Çevrimdışı

Hande HAN ÇAKIR
ALMANCA Öğretmeni

Verdiği Dersler

İngilizce

Fiyat Aralığı

60.00 TL başlayan fiyatlarla

İngilizce Öğretmenliği lisans programı mezunuyum. 6 yıldır çeşitli dil okullarında İngilizce ve Almanca Öğretmenliği yapmaktayım. Bu 6 yıllık süre içerisinde birçok akademisyen ile çeşitli projeler, makaleler ve sunumlar üzerinde gerek çeviri teknikleri gerekse profesyonel çeviri hizmeti üzerinde çalışmış bulunmaktayım. İnglizce A1-A2-B1-B2-C1-C2 kurlarında her yaş grubunda öğrencim bulunmaktadır. İngilizce YDS & YÖKDİL & YDT (LYS-5) & ALMANCA AİLE BİRLEŞİM SINAVI gibi sınav dallarında tecrübeye sahibim.Yazılı olarak Akademik, teknik, sağlık, eğitim ve sosyal bilimler alanında makale, tez ve proje çevirmenliği yapmaktayım. Halen bir dil okulunda İngilizce ve Almanca Öğretmenliği yapmaktayım. Her yaş grubunda ders tecrübem vardır. Online ders konusunda çok fazla tecrübem vardır..

Çevrimdışı

Suat Türkmen
Öğretmen

Verdiği Dersler

İngilizce

Fiyat Aralığı

53.33 TL başlayan fiyatlarla

Merhaba sevgili arkadaşlar. Ben Barış KILIÇ, siz değerli öğrencilere ve velilere hizmet sunmaktan dolayı büyük gurur duymaktayım. Öncelikle sadece bir Türkçe öğretmeni olmadığımı söylemekle işe başlayabilirim aynı zamanda da bir eğitim koçuyum. Siz değerli öğrencilerimi sınava ve aynı zaman da hayata hazırlamak benim en iyi güçlü özelliklerimden biridir.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

İNGİLİZCE

Fiyat Aralığı

45.00 TL başlayan fiyatlarla