29 Yıldır Fen Lisesi ve Anadolu Liselerine Öğrenci hazırlamaktayım.

Çevrimiçi

40 Ders

İlker Taşyürek
Öğretmen

Verdiği Dersler

OKUL DESTEK PAKETİ(5.6.7.8 FEN B.), LGS HAZIRLIK PAKETİ(Yeni Nesil Sorular)

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden bölüm birincisi olarak mezun oldum. Yenilikçi, öğrenmeye ve öğretmeye açık motivasyonu yüksek bir öğretmenim. 3 yıldır ilkokul, ortaokul öğrencilerine matematik-fen bilimleri, YKS öğrencilerine kimya biyoloji özel ders vermekteyim.

Çevrimiçi

Semanur Güzel
Fen bilgisiöğretmeni

Verdiği Dersler

matematik, Kimya, Fen bilimleri, Biyoloji

Fiyat Aralığı

30.00 TL başlayan fiyatlarla

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Matematik dersinde her zaman çok başarılı olmuşumdur. Daha önceki öğrencilerim ile beraber çok başarılı sonuçlar elde ettik. Sizlerle de neden olmasın? :) Ayrıca Türkçe dersi, ilkokul ve ortaokul düzeyinde ödev destekleri de sağlayabilirim.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Fen Bilgisi

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

03.06.1985 DİYARBAKIR doğumluyum.2013 DİCLE ÜNİVERSİTESİ /ZİYA GÖKALP EĞİTİM FAKÜLTESİ /FEN BİLGİSİ/FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ lisans mezunuyum.Gerek öğrencilik ve okul staj dönemi ve de mezuniyet sonrası birebir özel ders,etüt merkezleri,öğrenci –öğretmen ekip çalışması deneyimlere sahibim.Sadece kendi alanım fen ve teknoloji dışında ,ortaöğretim fizik,kimya,biyoloji,matematik,geometri,astronomi,yer bilimi ve çevre bilimi alanlarında gerekli donanıma sahibim.En son olarak DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYESİ/KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ/FIRAT MAHALLESİ BİLGİ EVİ-1 2016-2020 yılları arasında matematiksel yetkinlik ve fen ve teknolojideki temel yeterlilikler alanında usta öğretici olarak görev yapmışım. AYRICA 2019-2020 YILLARINDA DİYARBAKIR MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ BRANŞINDA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK YAPMIŞIM.VE ŞU AN DİYARBAKIR HÜRRİYET İLKOKULUNDA 2.SINIF DÜZEYİNDE SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK UZAKTAN EĞİTİM YAPMAKTAYIM. GSM NO: 05070208262 E MAİL: smartxmen@outlook.com

Çevrimiçi

Kasım Yıldız
ÖĞRETMEN

Verdiği Dersler

FEN VE TEKNOLOJİ

Fiyat Aralığı

100.00 TL başlayan fiyatlarla

Selamlar ben Fatih. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde doktora araştırma görevlisi olarak çalışmaktayım. 2018 yılında lisans eğitimimi tamamladım ve yüksek lisans eğitimi sonrası şu an da doktora çalışmalarımı sürdürmekteyim. Yaklaşık 2.5 senedir görevim gereği üniversite öğrencilerinin derslerine katılıp onlara eğitim vermekteyim. Bunlara ek olarak yaklaşık 8 aydır özel bir eğitim kurumunda özel öğretmenlik yapıyorum.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Ortaokul-Fen Bilimleri

Fiyat Aralığı

70.00 TL başlayan fiyatlarla