Bursa Uludağ Üniversitesi gıda mühendisliği mezunuyum.Üniversite eğitimimin bir yılını erasmus programı kapsamında yurtdışında okudum.Her yıl aldığım onur belgeleriyle birlikte yüksek bir not ortalamasıyla mezun oldum.

Çevrimdışı

Dilek Vurucu
Mühendis

Verdiği Dersler

Türkçe

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. Çocuğun dilinden anlayan, farklı yöntem ve teknikleri benimseyen biriyim. Değişimi farketmenin zamanı geldi:) şuanda Aydın'da Kemalpaşa ilkokulunda görev yapmaktayım.

Çevrimiçi

Yusuf Çalhan
Sınıf Öğretmeni

Verdiği Dersler

Türkçe

Fiyat Aralığı

40.00 TL başlayan fiyatlarla

Merhabalar, Ben Cansu. Hukuk fakültesinden mezun oldum. Daha sonrasında Marmara Üniversitesi nde tezli İngilizce Avrupa Birliği Hukuku eğitimimi tamamlayıp ruhsatımı aldıktan sonra Macaristan a İngilizce tezli yüksek lisans eğitimi için gittim. Oradan İspanya’ya öğretmen olarak çalışmaya gittim ve bir buçuk yıl orada kaldım. İspanya da ilk engelli çocuklara ve yetişkinlere dersler verdim ve sonrasında küçük çocuklara İngilizce öğrettim. 2014 ten beri yabancılara ve Türklere, Türkçe, İngilizce ve İspanyolca eğitimi veriyorum.

Çevrimdışı

Verdiği Dersler

Türkçe

Fiyat Aralığı

75.00 TL başlayan fiyatlarla

14 YILDIR ÖĞRETİM TEKNİKLERİYLE DESTEKLİ ÖZEL DERSLER VERIYORUM.AYNI ZAMANDA EĞITIM KOÇLUĞU VE YAŞAM KOÇLUĞU ÇALIŞMALARIM DEVAM EDIYOR.BAŞARILI SONUÇLAR ALMAK IÇIN YARDIMCI OLABILIRIM.

Çevrimiçi

Dilek Kölgeli
TDE Öğretmeni

Verdiği Dersler

Ilköğretim Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Osmanlıca

Fiyat Aralığı

100.00 TL başlayan fiyatlarla

Tecrübeli Türkçe öğretmeniyim. Çeşitli dersane, özel okul ve etüdlerde çalıştım. Halen bir kurs merkezinde ders veriyorum. Ortaokul ve liselerde tüm sınıflara özel ders veriyorum. Özellikle yeni sistem LGS ve Tyt Türkçe kısmında uzmanım.

Çevrimiçi

Sadettin Akman
Öğretmen

Verdiği Dersler

Türkçe, TÜRKÇE

Fiyat Aralığı

1.03 TL başlayan fiyatlarla