Kafkas Üniversitesi'nde Sınıf Öğretmenliği okudum. Zihinsel Engelliler sertifikam var. 6 yıldır da zihinsel engelliler öğretmeni olarak çalışmaktayım.

Çevrimiçi

Mustafa Demir
Öğretmen

Verdiği Dersler

Türkçe

Fiyat Aralığı

60.00 TL başlayan fiyatlarla

2015 yılından bu yana çeşitli kurumlarda Türkçe ve edebiyat öğretmenliği yaptım. Hem lisans eğitimimin Hacettepe Üniversitesinde oluşu, hem edebiyat bölümü okuyarak daha detaylı öğrenim ve araştırma fırsatı bulmam, hem de kişisel çabalarım neticesinde kendimi iyi yetiştirdiğimi düşünüyorum. Artık eğitimin çok farklı mecralarda yapılıyor oluşu, bilgiye kolay ulaşım ve bunun yanında gelen bilgi kirliliği nedeni ile öğretmenlere daha büyük bir iş düştüğünün, mesleği standart bir şekilde yapmaktan ziyade farklı niteliklerle bir adım daha öteye gitmek gerektiğinin bilincindeyim. Mesleğimi sadece bir iş yükü olarak görmeyip vicdani bir bilinçle, bir şeyler kazandırabildiğim her öğrenci ile işimi bir kat daha severek sıkı sıkıya sarıldığımı belirtmeliyim.

Çevrimiçi

Onur Özdil
Öğretmen

Verdiği Dersler

Türkçe , Türk Dili ve Edebiyatı, LGS TÜRKÇE, AYT-TYT TÜRKÇE

Fiyat Aralığı

80.00 TL başlayan fiyatlarla

Bursa Uludağ Üniversitesi gıda mühendisliği mezunuyum.Üniversite eğitimimin bir yılını erasmus programı kapsamında yurtdışında okudum.Her yıl aldığım onur belgeleriyle birlikte yüksek bir not ortalamasıyla mezun oldum.

Çevrimdışı

Dilek Vurucu
Mühendis

Verdiği Dersler

Türkçe

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Çevrimiçi

Sevde Nur Sevinç
Öğrenci/öğretmen

Verdiği Dersler

Türk dili ve edebiyatı , Türkçe

Fiyat Aralığı

30.00 TL başlayan fiyatlarla

Merhaba sevgili arkadaşlar. Ben Barış KILIÇ, siz değerli öğrencilere ve velilere hizmet sunmaktan dolayı büyük gurur duymaktayım. Öncelikle sadece bir Türkçe öğretmeni olmadığımı söylemekle işe başlayabilirim aynı zamanda da bir eğitim koçuyum. Siz değerli öğrencilerimi sınava ve aynı zaman da hayata hazırlamak benim en iyi güçlü özelliklerimden biridir.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Türkçe/ Edebiyat

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla