Tarih Lisans ve Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Alanım dışında yan dal olarak adalet bölümü okudum. Bunun dışında tarihe yardımcı bir bilim dalı olan sosyoloji okumaktayım.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Tarih

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Merhaba sevgili arkadaşlar. Ben Barış KILIÇ, siz değerli öğrencilere ve velilere hizmet sunmaktan dolayı büyük gurur duymaktayım. Öncelikle sadece bir Türkçe öğretmeni olmadığımı söylemekle işe başlayabilirim aynı zamanda da bir eğitim koçuyum. Siz değerli öğrencilerimi sınava ve aynı zaman da hayata hazırlamak benim en iyi güçlü özelliklerimden biridir.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Tarih

Fiyat Aralığı

45.00 TL başlayan fiyatlarla

Çevrimiçi

Emre Günay
ÖĞRETMEN

Verdiği Dersler

Tc. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, LGS TARİH, TC. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük

Fiyat Aralığı

10.00 TL başlayan fiyatlarla

25 Ekim 1999 doğumluyum.İstanbul Silivri Selimpaşa de ikamet etmekteyim.Özel Florya Anadolu Lisesini %70 İngilizce tamamladıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesinde Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümünü %75 + %15 başarı bursu ile kazandım .Fakültemde ilk 3 e girerek ÇAP hakkı kazandım.İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünü bir sene okuduktan sonra bölüm çakışması yüzünden İç Mimarlık bölümünü bırakmak zorunda kaldım.Aile firmamız olan Ufkun Medya’nın ön muhasebesi ile ilgilenip pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmekteyim.Daha sonrasında Dış Ticaret alanında ise yaklaşık 6 aylık bir çalışma deneyimim oldu.(Beyaz Cristal Dış Ticaret A.Ş) yönetici asistanı ve muhasebe elemanı olarak çalıştığım bu görevimde patronumun vefatı üstüne firma kapatıldı.İstanbul İşletme Enstütüsünde hali hazırda bulununan İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Dış Ticaret uzmanlık eğitimim mevcut.Şuan İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde Uluslararası Ticaret ve Finansman 4.Sınftayım.

Çevrimiçi

İlayda Karadağ
Üniversite Öğrencisi

Verdiği Dersler

Osmanlı Tarhinden Cumhuriyet Dönemine Uzanan Yolculuk

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Süleyman Demirel Üniversitesi Tarih Bölümü Mezunuyum. Formasyonumuz Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden aldım. 5 yıllık deneyim sahibiyim. Lgs-Tyt-Ayt ve ara sınıf müfredatlarına hakimim.

Çevrimiçi

Deniz Aktaş
Tarih Öğretmeni

Verdiği Dersler

Tarih. Tc İnkılap Tarihi, Tyt- Ayt- Lgs Sınav Hazırlık

Fiyat Aralığı

80.00 TL başlayan fiyatlarla