Tarih Lisans ve Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Alanım dışında yan dal olarak adalet bölümü okudum. Bunun dışında tarihe yardımcı bir bilim dalı olan sosyoloji okumaktayım.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Tarih

Fiyat Aralığı

50.00 TL başlayan fiyatlarla

Çevrimiçi

Emre Günay
ÖĞRETMEN

Verdiği Dersler

TC. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, LGS TARİH, Tc. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük

Fiyat Aralığı

10.00 TL başlayan fiyatlarla

Merhaba sevgili arkadaşlar. Ben Barış KILIÇ, siz değerli öğrencilere ve velilere hizmet sunmaktan dolayı büyük gurur duymaktayım. Öncelikle sadece bir Türkçe öğretmeni olmadığımı söylemekle işe başlayabilirim aynı zamanda da bir eğitim koçuyum. Siz değerli öğrencilerimi sınava ve aynı zaman da hayata hazırlamak benim en iyi güçlü özelliklerimden biridir.

Çevrimiçi

Verdiği Dersler

Tarih

Fiyat Aralığı

45.00 TL başlayan fiyatlarla

İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Kocaeli Üniversitesi Tarih Anabilimdalında yüksek lisans eğitimi aldım. Formasyonumu yine İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamladım. 4 yıllık öğretmenlik tecrübemin yanında bir çok mesleki iş ve projede yer aldım. Pedagojik formasyona ek olarak, Montessori yaklaşımı, uyum güçlüğü çeken çocukların eğitimi gibi mesleki eğitimlere katıldım.

Çevrimdışı

Fatih Haktürk
Tarih Öğretmeni

Verdiği Dersler

Tarih

Fiyat Aralığı

60.00 TL başlayan fiyatlarla

Süleyman Demirel Üniversitesi Tarih Bölümü Mezunuyum. Formasyonumuz Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden aldım. 5 yıllık deneyim sahibiyim. Lgs-Tyt-Ayt ve ara sınıf müfredatlarına hakimim.

Çevrimiçi

Deniz Aktaş
Tarih Öğretmeni

Verdiği Dersler

Tarih. Tc İnkılap Tarihi, Tyt- Ayt- Lgs Sınav Hazırlık

Fiyat Aralığı

80.00 TL başlayan fiyatlarla