Oylum Seriner

Çevrimiçi

307 gün önce ziyaret

Oylum Seriner

Öğretmen
Ankara UTC + 03:00

Verdiği Dersler

Matematik


Hakkımda

ODTÜ İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 6 yıllık özer ders tecrübem var. Bir öğrencime 2.,3.,4.,5. ve 6. sınıf matematik dersinde yardımcı oldum LGS'ye hazırlık sürecinde 7. sınıfta devam edeceğiz. Diğer öğrencime 2. ve 3. sınıf matematik derslerinde yardımcı oldum 4. sınıfta devam edeceğiz. Şu an ise 12. sınıf bir öğrencime üniversiteye hazırlık sürecinde yardımcı oluyorum.

Nasıl Fark Yaratırım ?

Öğrencilerim sayesinde temelden bir çocuğun matematik kavrama sürecine şahit oldum. Bu konudaki deneyimlerimi okulda öğrendiğim teorik bilgilerle birleştirmeye çalıştım. Üniversite sınavına hazırlanan ve temel bilgileri eksik olan öğrencimin okuduğum bölüm sayesinde nerede eksikliği olduğunu çabuk ... bulabilirim. Yeni nesil sorularla ilgili çalıştım ve kaynak taraması yaptım. Üniversite sınavına hazırladığım öğrencilerime daha çok faydam olması açısından YKS2020'ye girdim. Ders konusunda disiplinliyimdir, öğrencimi ders dışında da takip edip programa uymasını sağlarım Devamını Göster

Öğretme Yöntemlerim

Her dersime kesinlikle hazırlık yaparım. Öğrencinin anlama sürecinde materyal kullanımı çok önemli. Grafik tablet kullandığım için online derslerimiz çok keyifli ve anlaşılır geçiyor. Ek olarak, GeoGebra gibi internet üzerinden bir çok matematik-geometri araçlarını kullanmaya çalışıyorum.

Verdiğim Dersler

Matematik

İlkokul, Ortaokul, Lise
Matematik

Tecrübe ve Eğitimlerim

İş Tecrübelerim

2020 - 2020

Stajyer

Yasemin Karakaya Ortaokulu

2019 - 2020

Stajyer

Ahmet Barındırır Ortaokulu

2015 - 2020

Öğretmen

Özel Ders

Eğitim

2013 - 2020

ODTÜ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Diploma Yüklendi

Sertifikalar

Ders Satın Alma

100.00 TL başlayan fiyatlarla