Asina Abdljbr

Çevrimiçi

115 gün önce ziyaret

Asina Abdljbr

Öğrenci ve stajyer
Istanbul UTC + 03:00

Verdiği Dersler

Deneme Dersi,Deneme Dersi,Deneme Dersi,Ingilizce,Deneme Dersi


Hakkımda

Fen bilgisi ögretmenliği 2020 mezunuyum. 2015 senesinden beri eğitimim dolayısıyla Türkiye'de yaşıyorum. Mart 2019 - şubat 2020 tarihlerinde Erasmus Öğrenim Hareketliliğiyle Almanya'da öğrenim gördüm . Birkaç yabanci dil bilgisine sahibim . Ayrıca TESOL/TEFL sertifikasına da sahibim. Şu an da Yabancılara Türkçe Öğretimi bölümünde yüksek lisans okuyorum. Kendimi geliştirmeyi ... seven biriyim ve daha da geliştirerek insanlığa faydalı birey olabilmek hedeflerimden biri. Online olarak da tecrübelerime katki sağlamayi hedefliyorum . Saygılarımla, Asina Detaylı bilgi için linkedin profilimi ziyaret edebilirsiniz;) https://www.linkedin.com/in/asina-abdul-jabbar-39ba32185 Devamını Göster

Nasıl Fark Yaratırım ?

Her bireyin öğrenme seviyesi farklıdır ve her bireye göre "reçete" oluşturarak dersi daha verimli hale getirmek için elimden gelenimi yaparım.

Öğretme Yöntemlerim

Öğrencinin gramerini geliştirmesi açısından ara ara derste test uygularım. Ayrıca hem kelime hazinesi hem de konuşma becerisi açısından "Speaking" bölümüne de yer veriyorum derslerimde .

Verdiğim Dersler

Deneme Dersi

Tüm Seviyeler
İngilizce

Ingilizce

Tüm Seviyeler
İngilizce

Tecrübe ve Eğitimlerim

İş Tecrübelerim

2020 - 1

Stajyer

Kişisel Gelişim Kursu

Eğitim

2015 - 2020

Uşak Üniversitesi

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Diploma Yüklendi

Sertifikalar

2020

TESOL

Eylül 2020 'de başarılı bir şekilde TESOL kursunu tamamladım.

Sertifika Yüklendi

Ders Satın Alma

0.00 TL başlayan fiyatlarla