A.ERTUĞRUL İCACAN

Çevrimiçi

197 gün önce ziyaret

A.ERTUĞRUL İCACAN

ÖĞRETMEN
Ankara UTC + 03:00

Verdiği Dersler

LİSE FİZİK,YKS AYT FİZİK,FİZİK


Hakkımda

Merhaba ben Ertuğrul. Gazi Üniversitesi mezunuyum. Özel ders öğrenci psikolojisinin ve seviyesinin iyi analiz edilmesi gereken bir alan. 7 yıllık tecrübem ile alanda çalışmakta ve öğrencilerimi sınavlara hazırlamaktayım. En önemlisi Fen okur-yazarlığı becerisi kazandırarak hayata hazırlamaktayım.

Nasıl Fark Yaratırım ?

Fen okur-yazarlığına ayrı bir önem veriyorum. Fen okuryazarlığı toplumdaki tüm vatandaşların en temel düzeyde bazı bilimsel kavramları, olguları anlayabilmesi ve açıklayabilmesi ve teknolojik gelişmeleri izleyip yaşamında kullanabilme becerisine sahip olabilmesidir.Fen ve teknoloji okur-yazarı bire ... yler, bilimin ve bilimsel bilginin doğasını algılar; temel fen kavram, ilke, yasa ve kuramlarını anlar ve bunları uygun biçimlerde kullanır. Bu sayede ezbere dayalı olmayan kalıcı öğrenmeler ile hayat boyu unutulmayacak bilgiler ile yeni sistem sınavlarda yüksek başarılar elde edebileceksiniz. Devamını Göster

Öğretme Yöntemlerim

PISA ve TIMMS odaklı temel kavramlara ağırlık veren, modern bilimin doğasını, bilimsel açıklamanın doğasını, bilimin olasılık ve sınırlarını ön plana alan bir anlatım tarzı benimsemekteyim. Ayrıca tablo/grafik okuma ve yorumlama derslerimin içinde özel bir yere sahiptir.

Verdiğim Dersler

LİSE FİZİK

Lise
Fizik

YKS AYT FİZİK

Lise
Fizik

Tecrübe ve Eğitimlerim

İş Tecrübelerim

2013 - 1

ÖĞRETMEN

ORTAOKUL

2013 - 1

ÖĞRETMEN

ORTAOKUL

Eğitim

2007 - 2011

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLİMLERİ

Diploma Yüklendi

Sertifikalar

Deneme Seansı

20 dk
0.00 TL

Ders Satın Alma

75.00 TL başlayan fiyatlarla